Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ ութ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 21-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-14։00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ,՝ Գյուլիքեւխյան փ. 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31, 31/1, 31/2, 35, 35/1, 37, 39 շենքերը, Բակունցի փ. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15; 1-ին նրբ. 2, 3, 4, 5, 8; 2-րդ նրբ. 1, 2, 4, 5, 6 շենքերը, Ա.Հովհաննիսյան փ. 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 26 շենքերը, թիվ 109 մանկապարտեզը, թիվ 141 դպրոցը, թիվ 42285 Զին.մասը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
10։30-16։30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21, 25, 27, 29 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 238 մանկապարտեզը եւ նախկին «Նորք» կինոթատրոնը, Սարի թաղի 1-5 շարքերը մասնակի, Սարի թաղի 1-3 փողոցները մասնակի, Որմնադիրների փ. 5-43, Խորենացի փ. 63-211 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կառավարական ավտոպարկը, Պետական Ավտոտեսչության վարչությունը, Երաժշտական դպրոցը (Իսակովի պողոտա) եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը եւ 3/1, 3/2 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,Նորագյուղի 37-337 սեփական տները եւ 64-350 սեփական տները մասնակի, Թաիրովի փ. 10-46, 46/81 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
10։00-16։00 Մ.Ավետիսյան փ. 6, 6Ա, 8, 8Ա, 10, 10Ա, Դրոյի փ. 21, 21/1, 23 շենքերը, Մելիքյան փ. 17 շենքը եւ թիվ 147 մանկապարտեզը, Սպորտի, Լուկաշին, Միրաքյան, Թերլեմեզյան փողոցները, Շերամի փ. 67, 69, 77, 83, Մանանդյան փ. 5, 13, 20, 22, Եղբայրության փ. 9 շենքերը,
11։00-17։00 Խաղաղ Դոնի փ. 15, 17, 19 շենքերի 1-8 մուտքերը եւ 19/1, 27 շենքերը,Նոր Խարբերդ 7-14 փողոցները, Դավիթ Բեկ փ. 71, 76, 83, 85, 108, 110, 112, 128 հանրային բաժանորդները,
Արագածոտնի մարզի՝
10։00–16։00 Լեռնապար, Ալագյազ, Մելիքգյուղ, Ռյա Թազա, Սիփան, Գեղարոտ, Ծիլքար, Ջամշլու, Միջնատուն, Ավշեն, Դերեկ եւ Միրաք գյուղերը,