Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 20-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Կոմիտասի պող. 23, 23/1, 23/2, 25, 32, 34, 34/1, 34/2, 36, 36Բ, 36Գ, 38, 40, 42, 44 շենքերը, Կոմիտասի նրբ. 23-25 սեփական տները, Վ.Փափազյան փ. 12, 16, 16Ա, 16Բ, 22, 22/3 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 15, 19, 21, Շահսուվարյան փ. 7, 8, 9, 10 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կիեւյան փ. 1, 1Ա, 2, 3, 4, 5, 6, 8 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Օրբելի փ. 19, 33Ա շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կամարակ 2-րդ նրբ. 4-68 սեփական տները, Պ.Սեւակի փ. 4-75 սեփական տները, Մ.Ավետիսյան փ. 21, 23 շենքերը եւ 13Գ-45Գ սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 23, 25 շենքերը, Սունդուկյան փ. 5-24 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ռիգայի փ. 14 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Գ.Արծրունի փ. 70/1, 78/3, 88 շենքերը եւ 72-78 սեփական տները, Հր.Քոչարի փ. 27, 27Ա, 171 շենքերը, Վրացական փ. 7, 9 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ն.Զարյան փ. 3, 4 շենքերը եւ 2-18 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 36, 36Բ, 36Գ, 4/1 շենքերը, Տիգրան Մեծի նրբ. 27, 29, 54Բ շենքերը, Արեշ 7փ. 1-52; 9փ. 1-40; 11փ. 35-60; 20փ. 1-53; 26փ. 1-13; 32փ. 1-57; 38փ. 3-12; 40փ. 1-30; 44փ. 45-92; 46փ. 35-74 սեփական տները, Խաղաղ Դոնի 31 շենքի 124-308 բնակարանները եւ 35 շենքը, Գլինկայի փ. 2Ա շենքը, Նոր Արեշ 7փ. 70-76; 9փ. 68-78; 50փ. 1-50 սեփական տները եւ 48 փողոցը, Աթոյան անց. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10/4, 12, 12/3, 14, 16, 18, 20շենքերը եւ 45-107 սեփական տները, Դիմիտրովի փ. 78/1, 78/2 շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 1, 3, 7, Նանսենի փ. 17 շենքերը, Սաֆարյան փ. 12, 14, 16, 18 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ 2-րդ շրջադարձային 1-5, 16, 17 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Այգեստան 9փ. 13-19; 11փ. 56-143 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Որմնադիրների փ. 51-81 սեփական տները մասնակի, Խորենացի փ. 229-239 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,