Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 7-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Լեփսուսի փ. 12-15, 17-19, 21, 23, 25 շենքերը, Զեյթուն 5Ա փ. 34-62 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 39 փողոցը, Արաբկիր 45փ. 1-18; 47փ. 2-47 սեփական տները, Բաբայան փ. 12, 14, 16, 16Ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մոսկովյան փ. 60, Դեմիրճյան փ. 15, 17, 17Ա շենքերը, Սարյան փ. 4 շենքը, Գ.Հարությունյան փ. 1-15 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հալաբյան փ. 61, 63, 65, Մարգարյան փ. 13 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցը եւ Մալաթիա փողոցը, Թորոմոնյան փ. 18-65 սեփական տները, Կռիլովի փ. 1-52 սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 70/1, 70/2, 70/3 շենքերը եւ 9-76 սեփական տները, Բելինսկի փ. 1-96 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 17-77 սեփական տները, Բեռնակիրների փ. 38-85 սեփական տները, Նար-Դոս 2-րդ փողոցի 13-15 տները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 17, Նանսենի փ. 16, 18, 18/1, 20 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ալեք Մանուկյան փ. 7 շենքը, Այգեստան 3, 4, 6, 12 փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 23/27, 25/14, 25Ա շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 10, 12 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոնդ թաղ. 14-52 սեփական տները, Ռուսթավելու փ. 104, 112, 116 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 59 շենքը, Ֆիզկուլտուրնիկների փ. 29, 29/1 սեփական տները, Մանուկյան փ. 36 սեփական տունը, Այգեստան 4փ. 1-25; 5փ. 1-17; 6փ. 2-18; 12փ. 12-26 սեփական տները, Մարտի 8-ի փ. 13, 18, 34, 36 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,