Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 8 մարզերում, այդ թվում զորամասում, «Ղ-Տելեկոմ», «ԱրմենՏել», «Յուքոմ» կայաններում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 11-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ազատության նրբ. 2-5, 5Բ շենքերը, Ազատության պող. 12, 12/1, 12/4, 14 շենքերը եւ 5-8 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարշավյան փ. 2, 4 շենքերը, Ա.Տիգրանյան փ. 3, 5 շենքերը, թիվ 30 գրադարանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթ Անհաղթի փ. 2, 4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սուրենյանց փ. 1-4, 11Ա, 11Բ շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հակոբյան փ. 7, 9/1, 11Ա, 11Բ շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քեռու փ. 58/1 շենքը եւ 45-99 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 61, 63, 70 շենքերը, Համբարձումյան փ. 71, 75 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Նար-Դոս փ. 18 շենքը, Նար-Դոս 1-ին նրբանցքը; 2-րդ նրբ. 2-47 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 45, 47, 51 շենքերը, Քրիստափորի փ. 9 շենքը, Նուբարաշեն 11փ. 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 շենքերը, Աթոյան փ. 80 սեփական տունը, Էրեբունի փ. 7, 9, 11 շենքերը, Արեշ 2փ. 29-62; 3փ. 24-40; 4փ. 45-59; 5փ. 13-30; 8փ. 1-41; 11փ. 13-40, 26-50, 139-154; 16փ. 1-40; 33փ. 1-21; 38փ. 1-16 սեփական տները, Արեշ 42փ. 2 շենքը եւ 66-101 սեփական տները, Մուրացան փ. 121, 123, 125-184, 147, 149 սեփական տները, Դիմիտրովի փ. 1-11, 38-74 սեփական տները, Ռոստովյան փ. 50-74 սեփական տները,
10:30-16:30 Զավարյան փ. 57/19 շենքը, Նար-Դոսի անվան թիվ 14 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 8/1, 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 8-23, 21/1, 25, 27 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,