Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հինգ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:30-13:30 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 13 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Գոգոլի փ. 3, 5 շենքերը, Ռուբինյանց փ. 2, 2/1-2/3, 4, 4Ա, 6 շենքերը եւ 2/5 սեփական տները, թիվ 2 մարզադպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 12/1, 16, 18, 20 շենքերը եւ «Առէկսիմբանկ» ընկերությունը, Վաղարշյան փ. 15Բ, 20 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 151 շենքը, Բաբաջանյան փ. 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 շենքերը, Շահումյան 4, 5, 6 փողոցները, Գ.Նժդեհի փ. 30Գ, 32Ա, 34Ա, Արշակունյաց պող. 42Ա, 42Գ շենքերը, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ. 13, 14, 15, 16, 40, 41, 42, 43, 44, 45 շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լեւոն Սարգսյան փ. 1, 2, 3, 5 շենքերը, Շոպրոնի փ. 6 շենքը, Գայի պող. 38, 40, 42, 44, 46 շենքերը, Գյուրջյան փ. 62 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահինյան փ. 1-23 սեփական տները, Չարենցի փ. 68-113 սեփական տները, Չարենցի 1-ին նրբ. 11-103, 12-113 սեփական տները, Չարենցի փ. 113 շենքը, Այգեստան 6փ. 36, 38 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի թաղի 8-րդ շարքի 177-225 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,