Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 9 մարզերում. բջջային կայաններում, եկեղեցում, գազալցակայանում ու ռադիոյում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 5-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Մ.Ավետիսյան փ. 2, 3, 4 սեփական տները, Ուլնեցի փ. 70, 70/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ադոնցի փ. 4, 13, 15, 17 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիեւյան փ. 18, 20, 22, 24 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավանեսովի փ. 4 շենքը, Ավան՝ Հովհաննիսյան թաղ. 24/1, 24/2, 24/3, 27, 28, 29, 50 շենքերը, «Երեւան Սիթի» սուպերմարկետը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ. 2, 3, 4 շենքերը, Քոչարյան փ. 14 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահումյան 16, 17 փողոցները, Հաղթանակ փողոցը, Հաղթանակ փող. 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10 նրբանցքները, Հաղթանակ 1, 6 փողոցները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սվաճյան փ. 60/1, Անդրանիկի փ. 49 շենքերը, Լազոյի, Կաշեգործների փողոցները, Լազոյի փ. 4, 6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Երվանդ Քոչարի փ. 8-23 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 8/1 շենքը, Ռուսթավելու փ. 1-59 սեփական տները, Ֆրիկի փ. 1-19 սեփական տները, Թափառաշրջիկների փ. 1, 2, 12 սեփական տները, Սուրբ Հովհաննեսի փ. 1-9 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 11փ. 7-227 սեփական տները մասնակի, Այգեստան 9փ. 67-105 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը, Արհեստավորների փ. 3-14 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Արցախի փ. 6, 6/1, 6Ա, 6Բ շենքերը,
11։00-17։00 Գյուլբենկյան փ. 43 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ն.Զարյանի անվան թիվ 130 մարզադպրոցը, Ա.Խաչատրյան փ. 2ա, 4 շենքերը եւ 1-19 սեփական տները, Բակունցի փ. 1 շենքը եւ 1-18 սեփական տները, Հակոբյան փ. 8, 8/2 շենքերը, «Նոր Զովք» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեկցու փ. 3,4, 36-63 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,