Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 8 մարզերում, այդ թվում եկեղեցի ու «Յուքոմ» բջջային կայանը
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 6-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքում՝
10։00-14։00 Ավան՝ Հովհաննիսյան թաղ. 24/1, 24/2, 24/3, 27, 28, 29, 50 շենքերը, «Երեւան Սիթի» սուպերմարկետը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Արաբկիր 17փ. 2Ա սեփական տները եւ 19փ. 4, 6; 21փ. 1, 2 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռիգայի փ. 1-19 սեփական տները, Բարբյուսի փ. 63, 65, 67 շենքերը եւ 31-60 սեփական տները, Կիեւյան փ. 1Բ շենքը, Սեւաստոպոլյան փ. 6 շենքը, Սեպուհի փ. 18-20 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ուլնեցի փ. 66, 66Ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ադոնցի փ. 6/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լյովայի, Նորիկի, Աշոտի փողոցները, Հաղթանակի 1, 3, 5 փողոցները, Հաղթանակի 1-ին նրբանցքը, Տիչինայի փ. 3-րդ նրբանցքը, Տիչինայի 2-րդ փակուղին եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չեխովի փ. 11, Մարգարյան փ. 12 շենքերը, Էրեբունի փ. 24 շենքը, Ավան՝ Դ․Վարուժան փ. 4, 5, 6, 7, 8 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 49, 50, 51, 52, 53, 58 շենքերը, թիվ 117 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ համայնքի՝ Արմենակյան փ. 153, 202, 203 սեփական տները, Հովսեփյան փ․ 2, 10, 8/8, 8/10 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Աբովյան փ. 11 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 24 հասեցեի «Վաղարշյան եւ որդիներ» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Ռենկո» ՍՊԸ-ն եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Նարեկ» ՍՊ ընկերությունը, Գրիգոր Լուսավորչի փ. 4 եւ Տիգրան Մեծի պող. 16 շենքերը,
11։00-15։00 Արցախի փ. 10Բ, 10Դ, 10Վ շենքերը եւ 5Ա, 10Ա, 14Ա բարակները,
11։00-17։00 Գյուլբենկյան փ. 39Բ, 41 շենքերը, Ա.Խաչատրյան փ. 6, 8 շենքերը եւ 5-17, 7Ա սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,