Երեւանում եւ Արարատի մարզում մինչեւ 6 ժամ լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 1-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Դրոյի փ. 14, 14ա, 14/1, 14/2, 16, 18 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական 4-րդ նրբ. 5, 5/1, 7 շենքերը, Կոմիտասի պող. 32/8 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավետ Ավետիսյան փ. 74 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահումյան 1, 8 փողոցները, Ծերենցի 1, 2 նրբանցքները, Ծերենցի փ. 11/1 շենքը, Արարատյան 1-ին զանգ. 2, 6, 4, 24 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Քաջազնունի փ. 3 շենքը, Վրացյան փ. 84/1, 86, 86/7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացի փ. 30 շենքը, Տերյան փ. 1, 3ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հերացու փ. 18-24 շենքերը, Մյասնիկյան փ. 2-4 սեփական տները, Այգեստան 11փ. 1-4 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 16, 16ա շենքերը, Բրյուսովի փ. 5-20 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 30, 32, 34, 34ա, 36 շենքերը, Մոսկովյան փ. 7, 9 շենքերը, Սայաթ-Նովա նրբ. 76-84 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 26 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 18, 18ա շենքերը, Մաշտոցի պող. 11, 15 շենքերը, Բյուզանդի փ. 83-97 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 թիվ 48 դպրոցը, Ռուբինյանց փ. 5, 7, 9 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դրոյի փ. 8, 8/1, 8/2, 12 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 54, 54/1, 56, 56ա, 56/2, 58, 58ա շենքերը, «Էսկուլապ» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոեդով 4-րդ նրբ. 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 10, 14, 14/1, 34, 34/1, 36, 54/1, 56/10 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Էլիտ գրուպ» ՓԲ ընկերությունը, «Եվանտ գրուպ», «Եվրոշին» ՍՊ ընկերությունները,