Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում. այդ թվում բջջային կայաններում, Բալահովիտի զինմասում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 8-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ռայնիսի փ. 13, 15, 105 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Փափազյան փողոցի վերջնամասը, Համբարձումյան փ. 12 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 9, 10, 10Ա, 49, 50, 51, 52 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Սեբաստիա փ. 3Բ եւ 3Ա (հանրակացարան) շենքերը, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ 1-ին հատվածի Գյուլիքեւխյան փ. 9 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Արշակունյաց պող. 6,8 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Բյուզանդի փ. 1 շենքը, Ֆիրդուսի փ. 52-80 սեփական տները, Չայկովսկու փ. 15, 30, 34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 1/1, 1/2, 4/3, 4/4, 12 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամի փ. 5-48 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 3, 5, 7 շենքերը Նորագյուղ թաղ. 51-354, 148-396 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղու 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Կիլիկիա թաղամասը մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-14։00 Ազատության 2-րդ նրբ. 2-5բ շենքերը եւ 5-8 սեփական տները, «Յուքոմ» ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Վնասվածքաբանության եւ Օրթոպեդիայի գիտական կենտրոնը, Նորքի 13 եւ 17 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 8, 13 շենքերը, Խորենացի փ. 28, 29, 30 շենքերը, թիվ 21 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Նուբարաշեն Ա թաղամասի 13փ. 2-20; 15փ. 1-40; 17փ. 1-17 սեփական տները,
11։00-17։00 թիվ 79 դպրոցը, թիվ 140 մանկապարտեզը, Հ․Հովհաննիսյան 4, Մակ-Վարդի 3, Պոպովի 5 փողոցների սեփական տները, Շարուրի փ. 24/2, 24, 24/3, 26ա շենքերը, թիվ 115 դպոցը, Հ.Հովհաննիսյան փ. 119 շենքը, Կարմիր Բլուր 2, Մարկ-Վարդի 3 փողոցների սեփական տները, Տիմիրյազովի 6, Պոպովի 5 փողոցների սեփական տները, Կարմիր Բլուր 2 փողոցի սեփական տները, Ներքին Չարբախ 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոցի 3-րդ նրբանացքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 2-2/3, 4, 4ա, 6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Գոգոլի փ. 3, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Համբարձումյան փ. 2 շենքը,