Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. հոկտեմբերի 15-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքի՝
10։00-16։00 Քանաքեռ 6-րդ փ. 1-32 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հյուսիսային ճառագայթ 1-17 սեփական տները, Արաբկիր 49փ. 10-12 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նիկոլ Դումանի փ. 22-51/1 սեփական տները, Կալենցի նրբ. 3-47/3 սեփական տները, Արաբկիր 38փ. 1-10 սեփական տները, Բարբյուսի փ. 1-7 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախ փ. 8, 8Ա, 8Բ շենքերը, Աթոյան փ. 2-7 սեփական տները, Արեշ 11փ. 35-60; 12փ. 1-23 սեփական տները, Բուռնազյան փ. 116, 139, 141, 143 սեփական տները, Ռոստովյան փ. 2-50 (զույգ) սեփական տները, Արցախի փ. 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 22/2 շենքերը, Նար-Դոսի փ. 74/2, 76, 78, 80, 84, 84Ա, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100/3, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122/1 շենքերը, Աթոյան փ. 45-107 սեփական տները,
10։30-16։30 Կողբացի փ. 30, Տերյան փ. 1, 3Ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հյուսիսային պող. 3, Հին Երեւանցու փ. 2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նուբարաշեն 11փ. 2, 3, 20, 21, 22, 23 շենքերը, Վնասվածքաբանության եւ Օրթոպեդիայի գիտական կենտրոնը, Նորքի 13 եւ 17 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 8, 13 շենքերը, Խորենացի փ. 28, 29, 30 շենքերը, թիվ 21 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Լեփսիուսի փ. 12 շենքը, Լեփսիուսի 6փ. 13-19, 21, 23, 25 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զեյթուն 5ա փ. 10-62 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Տիգրանյան փ. 1-11 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարշավյան փ. 47-92 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շովրոյան փ. 5, 10, 12, 14, 16 շենքերը եւ 2-2/2, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 13/1, 14, 15, 17, 19, 19/2 սեփական տները, Ռայնիսի փ. 5,7 շենքերը եւ 1-5, 23/1, 23/2 սեփական տները, Պ.Սեւակի փ. 99 սեփական տունը, Ներքին Չարբախ 1, 2, 6, 7, 8, 9 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շարուրի փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կարմիր Բլուր 2 փողոցի սեփական տների,