«Մա՛մ, երկար չեմ կարող խոսել, բոլորին կբարևես, կասես, որ ամեն ինչ լավ է». Վահագն Գևորգյանն անմահացել է հոկտեմբերի 10-ին Հադրութում, տուն «վերադարձել»... մոտ չորս ամիս անց. «Փաստ» «Իրենց միակ կարմիր գիծը իշխանությունը պահելն է, մնացած բոլոր դեպքերում ցանկացած կարմիր գիծ հատելի է այս իշխանությունների համար». «Փաստ» Երբ նման հայտարարություններ անում է վարչապետը, դա արդեն հակաժողովրդավարական հրահանգ ու ցուցում է. «Փաստ» Անկումային և ճգնաժամային. Հայաստանի արտաքին առևտրի դիսբալանսը. «Փաստ» Ամոթի ու խայտառակության խարանով դաջված. ո՞ւմ են երջանկացնում Հայաստանի իշխանությունների գործողությունները. «Փաստ» Ի՞նչ պլաններ ունեն Արևմուտքն ու Փաշինյանը երկաթուղու առումով. «Փաստ» Ալիևի առջև Փաշինյանի նվաստացումից հետո եկել է հզոր առաջնորդության ժամանակը․ «Ուժեղ Հայաստան» (տեսանյութ) Ինչո՞ւ Սամվել Կարապետյանն այստեղ չէ, նրա հանցանքը Աստծու և Քրիստոսի պաշտպանը լինելն է․ Ռոբերտ Ամստերդամ (տեսանյութ) Մի փոքրիկ հողակտոր, և ամբողջ Միացյալ Նահանգներն ու Եվրոպան ամբողջությամբ կապահովվեն արևային էներգիայով Կարապետյան ընտանիքը` քաղցկեղ ունեցող երեխաների կողքին
Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 17-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-16։30 Թաիրով փ. 5-47, 10-46 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 64-350 սեփական տները մասնակի, Նորագյուղ թաղ. 87-346 սեփական տները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 48 շենքը, Մոսկովյան փ. 8 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի թաղ 18-28 փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ներքին Շենգավիթ 11փ. 39 շենքը, Ներքին Շենգավիթ 7, 8, 11 փողոցների սեփական տները եւ 11 փողոցի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 3-րդ փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները; 9-րդ փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սպորտի, Թերլեմեզյան փողոցները, Սվաճյան փ. 24 շենքը, Արզումանյան փ. 19 շենքը, Մազմանյան փ. 24 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։00 Արմավիր եւ Այգեշատ գյուղերը,
10։00-12։00 Վեդի քաղաքի Արամ Խաչատրյան, Կասյան, Ալեք Մանուկյան, Արարատյան, Արցախի, Սազայի Նիկողոսյան, Սարիբեկ Վարդանյան, Թումանյան, Պուշկինի, Խանջյան, Անդրանիկի, Գայի, Ներսիսյան, Չաուշի, Դանիել Վարուժանի, Տերյան, Պարոնյան, Կոմիտասի, Մարատ Խաչատրյան փողոցները մասնակի,