ՎԲեթի Առաջին JAGUAR-ը բաժին հասավ նոր գրանցված մասնակցին
Նոյեմբերի 27-ին կայացավ Վիվառո ընկերության կողմից խաղարկվող հինգ JAGUAR-ներից առաջինի վիճակահանությունը, ինչպես նաև պարզվեց, թե ինչպես է բաշխվել 5 միլիոն դրամ մրցանակային ֆոնդը:
Հիշեցնենք, որ այս ԳԱԶԱՆ ավտոմեքենայի խաղարկությանը մասնակցելը շատ  պարզ է և հեշտ: Ուղղակի պետք է խաղադրույք կատարել 1000 դրամ և ավելի գումարով Սպորտ բաժնի ցանկացած իրադարձության վրա ցանկացած տարբերակներով՝ Վիվառոյի կետերում, օնլայն, մոբայլ կամ VBet Sportsbook հավելվածի միջոցով: Խաղարկությանը մասնակցում են և՛ շահած, և՛ պարտված խաղադրույքների Bet ID-ները:
Սկզբում որոշվեցին, թե ովքեր են գումարային մրցանակներ շահողները: Կենո սարքի օգնությամբ պատահական դուրս եկած թվերը համեմատվում էին մասնակիցների խաղադրույքների Bet ID-ների հետ: Առավելագույն համընկնում ունեցող մասնակիցը միանգամից շահում է 1.250.000 դրամ, իսկ եթե շահողները մի քանիսն են գումարը բաշխվում է նրանց միջև:
Միանգամից 1.250.000 դրամ շահեցին հետևյալ մասնակիցները՝ ID 1991479 և ID 2907306:
Իսկ մյուս երկու 1.250.000 դրամ շահումները բաշխվեցին յուրաքանչյուրը 3 մասնակիցների միջև՝  ID 15399977, ID 2056935, ID 2042606 և ID 1919034, ID 2399393, ID 32760545: Նշված մասնակիցներից յուրաքանչյուրը ստացավ 416․666 դրամ:
Եվ վերջապես հերթը հասավ 2017թ. արտադրության Jaguar XE ավտոմեքենային: Պատահականորեն դուրս եկած թվերի համեմատությամբ նույն համընկնում ունեցան 16 մասնակից: Նրանց ID-ները գրվեցին կտրոնների վրա, ծալվեցին և գցվեցին պտտատուփի մեջ: Դրանցից մեկը դուրս հանվեց և պարզվեցի մեքենայի նոր տիրոջ անունը՝ Արման Մովսիսյան /ID 32699357/:
Հատկանշականն այն է, որ Արմանը ընդամենը մեկ շաբաթ առաջ էր գրանցվել vbet.am կայքում , որոշելով իր հաջողությունը փորձել այս ակցիայի շրջանակներում, և ահա այսպիսի անակնկալ, ինչին առաջին րոպեներից շահողը չէր հավատում: Շնորհավորում ենք նոր Jaguar XE երջանիկ շահողին և ցանկանում նրան բազում հաճելի անակնկալներ բոլոր բնագավառներում:
Այս խաղարկությունը մեկ անգամ ևս ապացուցում է, որ Վիվառոյում իրականանում են ամենաանսպասելի ցանկությունները, որտեղ ցանկացած նախաձեռնության մասնակից դառնալը լի է հաճելի պահերով: