Ինչպես ավելի հարստանալ և խուսափել կորուստներից 2018 թ.-ին
Առավել մանրամասն այստեղ՝ Intermedia24.ru
Ներկայացնում ենք՝ ինչպես ավելի հարստանալ և խուսափել կորուստներից 2018 թ.:
Նոր 2018 թ. ապահով և առանց նյութական կորուստների անցկացնելու համար օգտվեք արդյունավետ նշաններից:
2018 թ. հարստության նշաններ
Ավելի հարստանալ և ֆինանսների արտահոսքը կանխել կօգնեն ժողովրդական նշանները, որոնք դարեր շարունակ հաստատում են գոյության իրենց իրավունքը: Փորձագեները ներկայացնում են առավել արդիական գիտելիքները, որոնք կօգնեն ֆինանսական կայունություն ձեռք բերել:
2018 թ. պատահաբր ստացված փողի մի մասը տվեք բարեգործության: Դա անկեղծորեն արեք, հաջողությունը կայցելի ձեզ:
Ամեն Նորալուսնի ժամանակ բացեք դրամապանակը և գիշերը թողեք պատուհանագոգին: Դրամական էներգետիկան կնորանա, ֆինանսական դժվարություներ չեք ունենա:
Լիալուսնի ժամանակ թղթադրամ դրեք հայելու առաջ: Ցանկալի է, որ գիշերային լուսատուի ճառագայթներն արտացոլվեն հայելուց և լուսավորեն փողը: Դա օգնում է ավելացնել նյութական հարստությունը և խուսափել կորուստներից:
Եթե փողոցում ձեզնից փող խնդրեն, մի մերժեք: Տվեք թեկուզ ամենաքիչ փողը՝ ձեզ ֆինանսական կորուստներից ապահովագրելու համար:
Պարտք մի տվեք այն մարդկանց, ում հարցում համոզված չեք: Երբ խնդրողը հեռանա, նրա կողմը մետաղադրամ նետեք: Այդպես կազատվեք նրա բացասական էներգետիկայից:
Ըստ նշանի՝ 2018 թ. առատ կլինի առատաձեռն մարդկանց համար: Դրամական բարեկեցությունը ենթադրում է ոչ միայն առատաձեռնություն, այլև սեփական միջոցները տնօրինելու կարողություն: Մի մոռացեք պարբերաբար հաշվել փողը և դրան լավ բաներ ասել:
Երբեք տանը պատռված թղթադրամ մի պահեք: Պահեք դրամապանակում չծալած, այլապես դրամական հաջողությունը ձեզնից երես կթեքի:
Փողը սեղանին և գլխարկի մեջ մի դրեք: Մեր նախնիները հավատում էին, որ փողը գլխարկի մեջ հանգեցնում է հիմարության, իսկ սեղանին թողածը կորուստներ և չքավորություն է բերում:
2018 թ. նոր խնայատուփ վերցրեք: Ամեն օր մեկ շաբաթ այնտեղ մեկ մետաղադրամ լցրեք: Դա արեք Լուսնի աճի ժամանակ: Այդպես կավելացնեք ձեր կապիտալը:
Հյուր գնալիս մեկուսի տեղում լավագույն մաղթանքներով փող թողեք: Այդպես դրամական բարեկեցություն կբերեք ընկերների տուն, այն անպայման հարյուրապատիկ ձեզ կվերադառնա:
Աշխատեք կիրակի օրերին ազատվել ամբողջ մնանրադրամից հետո մանր փողի հետ գործ չունենալու համար:
Ուշադիր հետևեք ձեր շրջակա փոփոխություններին: Գուցե ոտքերի տակ գանձ գտնեք:
Պարտք տվեք առավոտյան, որ երբեք չիմանաք՝ ինչ է աղքատությունը: Երբեք պարտք մի տվեք գիշերը, այլապես կարող եք ձեր փողը չտեսնել:
Image result for денги
Երկուշաբթի օրերին միջանցիկ քամի արեք տանը՝ բացասական էներգիայից ազատվելու համար: Պատուհանները փակելուց առաջ պատուհանից նետեք ամենափոքր դրամը: Այն ձեր տուն նյութական բարեկեցություն կբերի:
Տուն փող բերել կարելի է հարուստների տնից: Պետք է նրանց հյուր գնաք: Մի կտոր կենդանի բույս կտրեք և տնկեք ձեր տանը: Այն մետաղադրամենրով «թրմված» ջրով ջրեք, կյանքում էլ կորուստ չեք ունենա:
Այս տարի ֆինանսների զրկվելուց խուսափել կարելի է վերջին փողը միշտ հացի վրա ծախսելով:
Հաճախ օգտագործեք այս տարվա հովանավորի կողմից ընդունելի գույներ՝ նյութական հաջողոթյուն ունենալու համար: 2018 թ. այդ գույները դեղինը, նաև բնական բոլոր երանգներն են՝ բացի կապույտ և կարմիր գույներից: