Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ յոթ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 21-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Օրբելի փ. 19, 33Ա շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան փ. 21, 23, Գյուլբենկյան փ. 23, 25 շենքերը, Սունդուկյան փ. 5-24 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 23, 23/1, 23/2, 25, 32, 34, 34/1, 34/2, 36, 36Բ, 36Գ, 38, 40, 42, 44 շենքերը եւ Կոմիտասի նրբ. 23-25 սեփական տները, Վ.Փափազյան փ. 12, 16, 16Ա, 16Բ, 22, 22/3 շենքերը, Ռիգայի փ. 14 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Գ.Արծրունի փ. 70/1, 78/3, 88 շենքերը եւ 72-78 սեփական տները, Հր.Քոչարի փ. 27, 27Ա, 171 շենքերը, Վրացական փ. 7, 9 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ն.Զարյան փ. 3, 4 շենքերը եւ 2-18 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Րաֆֆու փ. 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 շենքերը, Օգանովի փ. 1, 3, 5, 7 շենքերը, Շերամի փ. 39, 41, 44, 47, 49, 51 շենքերը, Նոր Արեշ 7փ. 70-76; 9փ. 68-78; 50փ. 1-50 սեփական տները եւ 48 փողոցը, Աթոյան անց. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10/4, 12, 14, 16, 18, 20 շենքերը, Աթոյան փ. 12/3 շենքը եւ 45-107 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 78/1, 78/2 շենքերը, Արեշ 11փ. 35-60; 38փ. 3-12; 44փ. 45-92; 46փ. 35-74 սեփական տները,
10:30-16:30 Ավան՝ 1, 3, 5, 6 փողոցները, Ավան 6-րդ փողոցի 1-ին եւ 2-րդ նրբանցքները, նախկին «Գեղարդ» կինոթատրոնը, Սանիպետկայանի շենքը, թիվ 87 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի Թաղ 3-8 թողոցները մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Որմնադիրների փ. 51-81 սեփական տները մասնակի, Խորենացի փ. 229-239 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ փ. 37-337, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11։00–16։00 Արշադաշտ, Տալվորիկ, Արտամետ, Վանանդ եւ Կողբավան գյուղերը,
11։00–16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Հյուսիսային ավտոկայանը, «Առինջ Մոլ» առեւտրի կենտրոնը մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները,