Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ յոթ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 11-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Սարկավագի փ. 131/1, 131/2, 72, 72/2, 72/9, 117, 117/1, 117/2, 119/1, 121, 121/1, 123, 123/1-123/3, 125/1, 127, 127/1, 129, 129/2, 129/3, 131 շենքերը եւ 129/4-129/5 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարկավագի 3-րդ փակ. 1-23 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աճառյան փ. 43/21 սեփական տները, Քանաքեռցու փ. 78-88 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 10փ. 4-րդ նրբ. 4Ա-6Ա սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 12փ. 1-89 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 13փ. 1-51 սեփական տները, Կամո փ. 54/1-54/6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրվանզադե փ. 3, 7, 10, 11, 11/1 շենքերը, Շահսուվարյան փ. 3, 4, 5, 6, 8Ա շենքերը, թիվ 73 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ձորափի փ. 70/2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թորոմոնյան փ. 18-65 սեփական տները, Կռիլովի փ. 1-52 սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 9-76 սեփական տները եւ 70/1, 70/2, 70/3 շենքերը, Բելինսկի փ. 1-96 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 17-77 սեփական տները, Նոր-Արեշ 7փ. 70-76; 9փ. 68-78; 50փ. 1-50 սեփական տները եւ 48 փողոցը, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ. 14,15,16,17 շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 1/1, 4/2, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 11/2, 15 շենքերը, Մոլդովական փ. 3/1, 5, 12, 13, 14 շենքերը, թիվ 164 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 110 եւ Սայաթ-Նովա պող. 18 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 59 շենքը, Ֆիզկուլտուրնիկների փ. 29, 29/1 սեփական տները, Մանուկյան փ. 36 սեփական տունը, Այգեստան 4փ. 1-25; 5փ. 1-17; 6փ. 2-18; 12փ. 12-26 սեփական տները, Մարտի 8-ի փ. 13, 18, 34, 36 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 15 շենքը, Նալբանդյան փ. 17, 19, 21 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր-Արեշ 27փ. 18-57; 36փ. 17-30; սեփական տները, Էրեբունի փ. 28, 30, 32, 34 շենքերը,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 22, 24, 26, Վաղարշյան փ. 20/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սունդուկյան փ. 17, 19, 21, 23 շենքերը, Հր.Քոչար փ. 18, 20 շենքերը, Վաղարշյան փ. 14, 16 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,