Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ ութ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Էմինի փ. 99-120 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մայիսի 9-ի փ. 2, 4/1, 4/2, 4/3, 21 շենքերը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 6; 2-րդ նրբ. 4, 5, 7 շենքերը, Մարգարյան փ. 25, 27 շենքերը, Թորոմոնյան փ. 18-65 սեփական տները, Կռիլովի փ. 1-52 սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 9-67 սեփական տները եւ 70/1, 70/2, 70/3 շենքերը, Բելինսկի փ. 1-96 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 17-77 սեփական տները, Նոր Արեշ 7փ. 70-76; 9փ. 68-78; 50փ. 1-50 սեփական տները եւ 48 փողոցը,
10:00-15:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 17, 17/3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 17, Նանսենի փ. 16, 18, 18/1, 20 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 6, 6/1 շենքերը, թիվ 76 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 1, 2, 3 շենքերը, Գյուլիքեւխյան նրբ. 1, 3, 4 շենքերը, Գայի պող. 51, 53 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ համայնքի Նորքի 1-ին փ. 2-74 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեգործների թաղամասի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Դուրյան թաղ. 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50 շենքերը, թիվ 10 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 23-31, 59 շենքերը, Ֆիզկուլտուրնիկների փ. 29, 29/1 սեփական տները, Մանուկյան փ. 36 սեփական տունը, Այգեստան 4փ. 1-25; 5փ. 1-17; 6փ. 2-18; 9փ. 87-103; 10փ. 38-62; 11փ. 7-227; 12փ. 12-26 սեփական տները, Այգեստան 9փ. 67-105 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարտի 8-ի փ. 13, 18, 34, 36 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Զաքյան փ. 10 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հյուսիսային պողոտան մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Արեշ 26փ. 13-34 սեփական տները, Էրեբունի փ. 25, 27 շենքերը,
11:00-17:00 Կամարակ 2-րդ նրբ. 4-68 սեփական տները, Պ.Սեւակի փ. 4-78, Մ.Ավետիսյան 1-ին փ. 13Գ-45Գ սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան փ. 6, 6Ա, 8, 8Ա, 10, 10Ա շենքերը, Դրոյի փ. 21, 21/1, 23 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա. Խաչատրյան փ. 15, 17, 19 շենքերը, Վ.Փափազյան փ. 25 եւ Վաղարշյան փ. 26 շենքերը, Այգեկցի փ. 55-65 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,