Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ յոթ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 27-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Շերամի փ. 79, 81, 85, 87, 89, 93, 103, 113, 115 շենքերը, Սվաճյան 56, 58, 60, 60/1, 62, Բաշինջաղյան փ. 17, 181, 183, 185 շենքերը, Արտաշիսյան փ. 46, 48, 50, 50Ա շենքերը,
10։30-16։30 Ավան՝ Սայաթ-Նովա թաղ. 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3, 4, 5 շենքերը, Նարեկացի թաղ. 30, 35, 40, 41, 43, 54 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21, 25, 27, 29 շենքերը, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 5, 6, 7, 34, 35, 36, 37, 38 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 14փ. 16-48; 18փ. 33-86; 19Ա փ. 1-39; 28փ. 1-39 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 17-24, 18-28 փողոցները մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 28-րդ նրբ. 2-17 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Դավիթ Բեկի փ. 150/27 հասցեի հանրային բաժանորդը, Դավիթ Բեկի պողոտան ամբողջությամբ եւ հարակից հանրային բաժանորդները, «Ասավ», «Դելտա ֆրագմենտ» եւ «ԷՍԱՎ» ՍՊ ընկերությունները,
11։00-17։00 Խաղաղ Դոնի փ. 15, 17, 19 շենքերի 1-8 մուտքերը, Դավիթ Բեկ փ. 71, 76, 83, 85, 108, 110, 112, 118 հանրային բաժանորդները,
10։00-16։00 Էջմիածին քաղաքի Կնունյանց, Չարենց, Սունդուկյան, Չերնիշեւսկու, Հոկտեմբերի, Խորենացի, Շիրվանզադե, Աբովյան, Լերմոնտով, Սվերդլով, Տերյան, Դեմիրճյան, Հակոբյան, Ղարիբջանյան, Թումանյան, Մայակովսկի, Նելսոն Ստեփանյան, Բաղրամյան, Պատկանյան, Ալավերդյան փողոցները, Անդրանիկի եւ Չարենցի թաղամասերը,
11։00-16։00 Փարպի, Բազմաղբյուր եւ Ղազարավան գյուղերը,
11։00-17։00 Կաքավաձոր, Օթեւան, Դիան, Ներքին Բազմաբերդ, Վերին Բազմաբերդ, Մեծաձոր, Աշնակ, Կաթնաղբյուր, Դավթաշեն, Ներքին Սասնաշեն եւ Վերին Սասնաշեն գյուղերը,