Երևանում և 6 մարզերում էլէներգիայի մատակարարումը մինչև 6 ժամով կդադարեցվի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ դեկտեմբերի 5-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։
10։00-16։00 Բաղրամյան պող. 85, 89, 21, Կիևյան փ. 26, 30, 32, Բարբյուսի փ. 30 շենքերը, Պռոշյան փողոցի 1-ին նրբ. 2– 62, Դեմիրճյան փ. 1-10 սեփական տները, Բարբյուսի փ. 16–38, Քեռու փ. 11–44 սեփական տները, Բաշինջաղյան փ. 145, 173, 175, Արտաշիսյան փ. 44/1, 44/3, 44/4Ա շենքերը, Բագրատունյաց փ. 11, 13, 15, Շերամի փ. 113, 115, Սվաճյան փ. 56, 58, 60, 60/1, 62 շենքերը,
10։00-16։30 Ազատության պող. 25, Մամիկոնյանց փ. 2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8Ա, 26Ա շենքերը, Ադոնցի փ. 1, 3, Տալբուխինի փ. 3, Շիրվանզադե փ. 24/1 շենքերը, Մամիկոնյանց փ. 14–28 սեփական տները և կից հանրայի բաժանորդները,
10։30-16։30 Ավան՝ Նարեկացի թաղ. 38 շենքը, նախկին «Նոր Ավան» կինոթատրոնը և հարակից հանրային բաժանորդները Քուչակ թաղ. 47 շենքը, թիվ 170 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները, Իսահակյան թաղ. 4, 6, 1/1, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 45 շենքերը, թիվ 3 մանկապարտեզը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 2, 4, Գայի փ. 8, 10 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 3-8 փողոցները մասնակի, Սարի թաղի 5-10 շարքերը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Երվանդ Քոչար փ. 9, 11, 17, Քաջազնունի փ. 2, 4 շենքերը, Կորի փ. 12-60, Արհեստավորների փ. 10-67 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,