Նոր լուսանկարներ ու հետաքրքիր մանրամասներ «Ոսկե դպրոց»-ի նկարահանման հրապարակից
Թարմ, հետաքրքիր, կլանող ու երիտասարդական.ստանդարտներից դուրս սիթքոմը միանգամից սիրվեց հեռուստադիտողի կողմից: «Ոսկե դպրոց»-ի առաջին եթերաշրջանը շուտով մոտենալու է ավարտին: Այդ առիթով BlogNews.am-ը ներկա եղել նկարահանման հրապարակում, զրուցել սիրված կերպարների հետ ու բացահայտել որոշ մանրամասներ:
Մհեր
«Ինձ հեռուստադիտողը հիշում է դեռ «Քարե Դարդ» սիթքոմից: Այստեղ մարմնավորում եմ Պարույրի կերպարը, որ վերցված եմ  մեր իրականությունից: Կարծում եմ՝ բոլորի շրջապատում  էլ կան այնպիսի բնավորությամբ մարդիկ, որոնք ուզում են լիդերների հետ շփվել ու ընկերություն անել: Կերպարիս հաջողությունը ես պայմանավորում եմ  նրանով, որ մաս եմ կազմում սցենարական աշխատանքի,այսինքն գրողներից մեկն էլ ես եմ: Նկարահանումներն անցնում են շատ հետաքրքիր ու հաճելի մթնոլորտում: Անկեղծ  տխրել ենք, որ մոտենում է եթերաշրջանի ավարտը»:
Իսկ ինչպիսի՞ աշակերտ է եղել Մհերը դպրոցական տարիներին.« Դպրոցում ինձանից էին արտագրում,որն էլ ես արտագրել էի ուրիշից: Միշտ եղել եմ նախավերջին տեղը  նստողը, չգիտեմ դա իրականում գերազանցիկն էր, միջակը, թե ծույլը»:
IMG (4) copyIMG (6) copyIMG (9) copyՎահե-Բոնի
««Ոսկե դպրոց»-ի Բոնին. Սովորաբար մարդիկ փողոցում ինձ այսպես են ճանաչում: Կերպարիս անունով՝  որպես Մաքս այսքան ժամանակ դեռ մեկն է ճանաչել: Մաքսը սիրահարված է Անիին, սակայն նրա սերն անպատասխան է ու  նա ամեն կերպ փորձում է գրավել դասընկերուհու  սիրտը: Երբեմն նույնիսկ  հիմար տարբերակներ է ընտրում, բայց անկեղծորեն փորձում է: Իսկ  Անին էլ իր հերթին  սիրում է Դավիթին, բայց այդ մասին չի բարձրաձայնում: Դպրոցական տարիներին ինքս այդպիսի սիրային եռանկյունում չեմ հայտնվել, չնայած  սիրահարված եղել եմ ու չեմ ասել զգացմունքներիս մասին: Փակագծերը  չեմ ուզում բացել,  բայց լինելուէ շատ հետաքրքիր, հատկապես վերջին սերիաները. մարդիկ շատ հետաքրքրված են ոսկիների  ճակատագրով: Ովքեր դեռ մինչև հիմա չեն նայել սիթքոմը կարող են այսօրվաից սկսած  ուղղել «սխալը»»:
Պարզվում է՝ Բոնին էլ դրպոցում գերազանցիկ  աշակերտ չի եղել.« Դպրոցում գերազանցիկ չեմ եղել: Չէի էլ մտածում դերասան դառնալու մասին: Երազում էի ֆուտբոլի ու բոքսի մասին, բայց չեմ հաճախել ոչ մի սպորտաձևի:  Մերոնք ինձ չէին տանում, որովհետև չէին ուզում, որ ծեծեին: Փոքր տարիքում էլ փոքրամարմին էի ու մտածում էին, որ բոլորը ինձ կհաղթեն»: