Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ դեկտեմբերի 13-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Բաշինջաղյան փ. 6/1, 6/2, 159, 159/1, 161, 163, 187, 189, Շերամի փ. 113, 115 շենքերը, Սվաճյան փ. 56, 58, 60, 60/1, 62, Անդրանիկի փ. 32, 34 շենքերը, Հալաբյան փ. 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, Մարգարյան փ. 4, 17, 19, 23, 29, 29/1, 29/2, 31, 33, 34, 41, 43, 45 շենքերը, Ֆուչիկի փ. 6, 10, 12, 14, 16, 20, 24 շենքերը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2-րդ նրբ. 1, 2, 3, 6 շենքերը,
10։30-16։30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 1, 3, 3/1, 5 շենքերը, Նանսենի 1-ին նրբ. 8 շենքը, Գայի 2 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ավան՝ Թումանյան թաղ. 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Արմենակյան փ. 1-67, Նորքի Այգիներ թաղ. 301-305 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Այասի փ. 1-57, Վերֆելի փ. 25, 27, 34, 36 սեփական տները, Նոր Կիլիկիա փ. 5 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Թաիրով փ. 10-46 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 64-350 սեփական տները մասնակի, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մյասնիկյան պող. 12-35 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 9, 11 շենքերը, Վարդանանց փ. 96-107 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 2-3 շարքերը մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մոսկովյան փ. 31 շենքի 1 եւ 2 մուտքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 1, 69, 71 շենքերը եւ 1-ին փակ. 1-7 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մոսկովյան փ. 20 շենքը, Օրբելի փ. 4, 6, 10 շենքերը, Նիկոլ Դուման փ. 1 շենքը եւ 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 6Ա, 9Ա-12Ա սեփական տները, Կիեւյան փ. 11, 11Ա, 13, 15, 15Ա, 17 շենքերը: