Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ դեկտեմբերի 19-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Մազմանյան փ. 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 24 շենքերը, Նորաշեն թաղ. 37 շենքը, Մարգարյան փ. 45, Բաշինջաղյան փ. 6/1, 6/2, 159/1, 159, 161, 163 շենքերը, Նորագավիթ թաղ. 1, 2, 6 փողոցները,
10։30-16։30 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բյուզանդի փ. 6-45, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Հերացու փ. 10-16 շենքերը, Այգեստան 11փ. 11-61 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Տերյան փ. 68ա շենքը, Կորյունի փ. 13, 13ա, 15ա սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, «Հայհաստոց» ՓԲ ընկերությունը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 4/1, 5/2, 5/3, 19, 21/1, 21/2, Սաֆարյան փ. 10 շենքերը, Ջուղայի փ. 2, 4 շենքերը, թիվ 1 վարժարանը, թիվ 106 դպրոցը, թիվ 98 մանկապարտեզը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ավան՝ Բրյուսով թաղ. 62, 68, 69, 70, 71 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 23, 24, 25, 26, 44, 46, 59, Խորենացու փ. 39, 41 շենքերը, Կարախանյան փ. 21, 22, 27, 42, 43, 45 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զնագ.՝ Վիլնյուսի փ. 8, 63, 65, 71 շենքերը, թիվ 197 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 1-7 մուտքերը,
11։00-17։00 Բակունց փ. 2, 4, Կոմիտասի պող. 1, 1/2-1/6, 1/11 շենքերը, Հակոբյան փ. 4, Կիեւյան փ. 1, 1Ա, 2, 2Ա, 2Բ, 3, 5 շենքերը, Սեւաստոպոլյան փ. 4 շենքը,