Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 6-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Կոմիտասի պող. 57 շենքը, Մամիկոնյանց փ. 23, 23/1, 25, 27, 27Ա, 29, 29Ա, 40, 40/1, 40/2 շենքերը, Ն.Տիգրանյան փ. 6, 6/1, 10, 14, 14/3, 19, 19/1, 21 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ադոնցի փ. 17/5, Շիրվանզադե փ. 3-րդ նրբ. 18 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 1 շենքը եւ 1-ին փակ. 1-7 սեփական տները, Մոսկովյան փ. 20 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 157, 159, 163, 165, 167, Իսակովի պող. 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 46 շենքերը, Շերամի փ. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37 շենքերը, Մելքումովի թաղամասը, Շիրազի 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52 շենքերը,
10:30-16:30 Ավան 7փ. 2, 2Ա, 3, 4, 64, 80, 81, 82Ա, 83, 86Ա, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96 սեփական տները, Ավան 7-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքի 1, 2/1, 3Ա, 22 սեփական տները եւ 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ա.Շահինյան փ. 3, 60, 60Ա, 60/1, 64, 65, 67, 71, 73, 77, 85, 85/1, 87, 89, 100, 104 սեփական տները եւ 5-րդ նրբ. 1, 6 փողոցների սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ փ. 37-337, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 7, 7/5, 9, 9/5, 14, Նար Դոս փ. 75, 77 շենքերը, Զավարյան եւ Ռոստոմի փողոցները մասնակի, Վարդանանց փ. 106, 109, 111, 112, 113, 115, 117 սեփական տները, Զաքյան փ. 64 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Վարդանանց փ. 28, 28/1, 28/2 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 3-8 փողոցները մասնակիեւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-15:00 Վարդաշեն 1փ. 56-142, 96-114; 3փ. 4-22, 24, 25; 10փ. 1-11; 11փ. 1-17 սեփական տները,
11:00-17:00 Սարկավագի փ. 126, 126/1, 126/2, 128Ա, 128/2 շենքերը, Թբիլիսյան խճ. 29/3 շենքը, Սարկավագի փողոցի 4-րդ նրբ. 26-30 եւ 5-րդ նրբ. 3-126 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,