Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ ինը մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 13-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ազատության պող. 2, 2Ա, 2Բ, 4, 6 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 63 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան փ. 9, 10/5, 11, 13, Վաղարշյան փ. 23 շենքերը, Այգեկցու փ. 6-34 սեփական տները, Շիրազի փ. 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, Շերամի փ. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37 շենքերը, Աթոյան անց. 11, 13, 15, 19, 21, Դիմիտրով փ. 76, 78, 80 շենքերը, Խաղաղ Դոն փ. 31 շենքի 124-308 բնակարանները եւ 35 շենքը, Տիգրան Մեծի պող. 52, 54, 54Ա շենքերը, Տիգրան Մեծի նրբ. 3, 3Ա, 5, 27, 29, 54Ա շենքերը, Գլինկայի փ. 2Ա շենքը Արեշ 38փ. 3-12; 44փ. 45-92; 46փ. 35-74 սեփական տները, Արցախ փ. 1, 1Բ շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 2, 4, 6, Նանսենի փ. 4/1, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3 շենքերը, Լվովյան փ. 25, 27, 29 շենքերը, թիվ 238 մանկապարտեզը, նախկին «Նորք» կինոթատրոնը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ փ. 37-337 սեփական տները, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 2-6 փողոցները մասնակի եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Վարդանանց փ. 28, 28/1, 28/2 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-16:00 Կիեւյան փ. 2Ա, 2Բ շենքերը, Վարդաշեն 6փ. 66 եւ 68Ա շենքերը,
14։00–16։00 Աշտարակ քաղաքի Պռոշյան, Ներսես Աշտարակեցու, Աբովյան, Արարատյան, Նժդեհի, Ս.Սարգսի, Երեւանյան փողոցները եւ Բագավան թաղամասը,
10։00–14։00 Արարատ քաղաքի Աղբյուր Սերոբի եւ Սալակիթ փողոցները մասնակի, Շահումյան փողոցը մասնակի, Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավանը մասնակի, Վեդի քաղաքի Արարատյան փ. 39Ա, 46 շենքերը, Լուսառատ գյուղը մասնակի,
10։30–14։30 Ջրաշեն գյուղը մասնակի,
10։00–16։00 Սիփանիկ գյուղը մասնակի, «Սեւան-Հրազդան-Ջրառ» ՓԲ ընկերության ենթասպառիչները, Քաղցրաշեն գյուղը եւ Այգեզարդ գյուղը մասնակի,