Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հինգ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 16-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Կոմիտասի պող. 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 26, 28, 28Ա, 30 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 11 պոլիկլինիկան եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 4-րդ նրբ. 16-36 սեփական տները, «Հաղթանակ» ՍՊ ընկերությունը, Բաբայան փ. 7/3 սեփական տունը եւ 3, 21, 22, 22Ա, 26, 28, 30, 32, 34 շենքերը, Արաբկիր 33փ. 3-17 սեփական տները, Վ.Դավթյան փ. 5/1-9 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Հր.Քոչարի փ. 1, 9, 11, 13, 17, 19, 23, 25 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Գր.Արծրունի փ. 10 շենքը եւ 6-22 սեփական տները, Գյուլբենկյան փ. 30/3, 31, 33, 34, 34Ա, Տոլբուխինի փ. 1, 2 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 15Բ, 17, 18, 18Ա, 20/1, 22 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կասյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Վ.Փափազյան փ. 17, 17Ա շենքերը, Շիրազի փ. 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, Շերամի փ. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 44, 47, 49, 51 շենքերը, Օգանովի փ. 1, 3, 5, 7, Անդրանիկի փ. 24, 26, 28, 30 շենքերը, Աթոյան անց. 11, 13, 15, 19, 21 շենքերը, Դիմիտրով փ. 76, 78, 80 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 124-308 բնակարանները եւ 35 շենքը, Տիգրան Մեծի պող. 52, 54, 54Ա, Տիգրան Մեծի նրբ. 3, 3Ա, 5, 27, 29, 54Բ շենքերը, Գլինկայի փ. 2Ա շենքը, Արեշ 38փ. 3-12; 44փ. 45-92; 46փ. 35-74 սեփական տները, Արցախ փ. 1, 1Բ շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Սաֆարյան փ. 14, 18, Բորյան փ. 4, 4/1 շենքերը, Նանսենի փ. 16/1, Լվովյան փ. 6, 7, 9, 11, 13, 15, Լվովյան նրբ. 2, 4 շենքերը, թիվ 134 դպրոցը, Ներքին գործերի բաժնի շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ 2-րդ շրջադարձային 1-5, 16, 17 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 24, 28, 34, 36, Պուշկինի փ. 35 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Զաքյան փ. 10 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Որմնադիրների փ. 51-81 սեփական տները մասնակի, Խորենացի փ. 229-239 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ փ. 37-337, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-17:00 Քանաքեռ 6փ. 1-34 սեփական տները, թիվ 249 մանկապարտեզը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
14:00-17:00 Կոմիտասի պող. 56 շենքը, Բուդաղյան փ. 1-31 սեփական տները, Ն.Զարյան փ. 29-49, 76-112 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,