Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հինգ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 10-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Լեփսուսի փ. 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41 շենքերը, թիվ 71 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 12, 14 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 59/6, 61 շենքերը, Շահսուվարյան փ. 3, 5, 7, 9 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 34 շենքը, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ. 14, 15, 16, 17 շենքերը, Գ.Նժդեհի փ. 19 շենքը, Հաղթանակ թաղամասն ամբողջությամբ, Թորոմոնյան փ. 18-65 սեփական տները, Կռիլովի փ. 1-52 սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 9-76 սեփական տները եւ 70/1, 70/2, 70/3 շենքերը, Բելինսկի փ. 1-96 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 17-77 սեփական տները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 17, 19, 21, 23 շենքերը, Նանսենի փ. 16, 18, 18/1, 20 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 100 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2, 4 շենքերը, Թոթվենցի փ. 2/3, 6/2, 11,11/1 շենքերը, թիվ 164 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարյան փ. 2 շենքը, Մոսկովյան փ. 24, 28, 36, 38 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 23/27, 25/14, 25ա շենքերը, Սայաթ Նովա փ. 10, 12, 18շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոնդ թաղ. 14-52 սեփական տները, Ռուսթավելու փ. 104, 112, 116 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի 1-ին եւ 2-րդ նրբանցքերը մասնակի, Չարենցի փ. 125-153 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ալեք Մանուկյան փ. 7 շենքը, Այգեստան 3, 4, 6, 12 փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 110 շենքը,