Տեւական հոսանքազրկումներ Երեւանում եւ 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 9-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ բնակավայրեր կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Հասրաթյան փ. 2/13, 5/1, 5/2 շենքերը և 2/8-14 սեփական տները, Ուլնեցի 3փակ. 7 շենքը, Էմին փ. 121-148 սեփական տները, թիվ 149 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նիկոլ Դումանի փ. 1 շենքը և 2, 5, 6Ա, 7-9, 9Ա-12Ա սեփական տները, Կիևյան փ. 11, 11Ա, 13, 15, 15Ա, 17 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աթոյան անցուղու 45Ա շենքը, Աթոյան փ. 5-41 կենտ համարների սեփական տները, Նոր Արեշ 3փ. 1-15, 5փ. 1-9, 12փ. 20-41 սեփական տները, Մուրացան փ. 11-17 կենտ համարները և 113/3 սեփական տները,
10։30-16։30 Աբովյան փ. 1/1, 1/2, Ալեք Մանուկյան փ. 10, 15, 15Ա, 17 շենքերը, Արամի փ. 5-48, Այգեստան 7-րդ փ. 1-18, Հրանտ Շահինյան փ. 1, 2, 11, 12 սեփական տները և Սարի թաղ 7-12 փողոցների սեփական տները, Ավան Առինջ թաղ.՝ Տաշքենդի փ. 14, 16, 18, 20, 22, 24 շենքերը, Տաշքենդի նրբ․ 1, 3, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,