6-ժամյա հոսանքազրկումներ են սպասվում Երեւանում եւ 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ բնակավայրեր կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ազատության 2-րդ նրբ. 2-5, 5Բ շենքերը, Ազատության փ. 5-8 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բագրատունյաց փ.33, 35 43, 47, Գարեգին Նժդեհի փ. 21, Մայիսի 9-րդ փ. 2, 3, 5, 7, 9 4/1, 4/2, 4/3 շենքերը, Վերին Շենգավիթ 1-ի, 6-րդ փողոցները, Ա-1 թաղամասի 126-136 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 3թաղամանի 31, Բաբաջաբյան փ. 115, Էստոնական փ. 14 շենքերը, Գյուլբենկյան փ. 42, 44, 46 շենքերը, Մանուշյան փ. 11 շենքը և 2-34 սեփական տները, Էմինի փ. 13-49 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Խարբերդ 12-23 փողոցները,
10։30-16։30 Ե. Քոչարի փ. 1, 3, Ալեք Մանուկյան 8/1, Սարյան փ. 24, 24Ա,Բ, 26, 30, Մայիսյան փ. 52, 66Ա, Նալբանդյան փ. 110, Սայաթ-Նովա փ. 18 շենքերը, Սիմոն Վրացյան փ. 79-95, Չարենցի փ. 113-135, Չարենցի 2-րդ նրբանցքի 2-135, Կոնդի թաղամասի 1-20 սեփական տները, Սարի թաղի 6-9 շարքերը՝ մասնակի, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1, 3, 5, Տաշքենդի նրբ․ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 15, Աշխաբադի փ. 1, 5, 7 շենքերը, թիվ 7 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,