Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում, այդ թվում «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոցը
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 25-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Դրոյի փ. 2 ոչ բնակիչ-բաժանորդը, Հակատուբերկուլյուզային դիսպանսերը, Ազատության պող. 1, 1/18, 1/21, 3, 7, 7ա, 7Բ, 9, 9Ա, 9Բ, 9/3, 9/4, 10, 11 շենքերը, Արաբկիր 25փ. 11-29; 29փ. 1-80; 35փ. 1-13; 45փ. 1-8; 47փ. 2-17 49փ. 14-28 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 51փ. 1-10 սեփական տները եւ 3, 9, 9Ա շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հյուսիսային ճառագայթ 17, 18 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբայան փ. 7/3 սեփական տունը եւ 3, 12, 14, 16, 16Ա, 21, 22, 22ա, 26, 28,30, 32, 34, 36, 38 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վահագն Դավթյան փ. 3-10, 5/1-9 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 128 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 49, 53 շենքերը, Նորաշեն թաղ. 23/2, 23/1, 24/1, 24/2 շենքերը, Արարատյան 2-րդ զանգ. 1, 2, 4, շենքերը, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 20, 21, 22, 23, 25/1, 26, 27, 29, 30, 31 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Աբելյան փ. 5 շենք, Շինարարների փ. 15/1 շենքը, Աղյուսագործների փ. 100-106 սեփական տները, Ռոստոմի փ. 72-123 սեփական տները, Նոր Արեշ 24 փողոցը, Արշակունյաց պող. 26 շենքը եւ 13, 25 սեփական տները, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքի սեփական տները; 2-րդ նրբ. 1, 3, 4-40, 49Ա, 33-43, 24 սեփական տները, Էրեբունի փ. 23 շենքը, Ծատուրյան փողոցը, Արեշ 11փ. 53-63 սեփական տները,
10։30-16։30 Իսակովի պող. 1, 5, 7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Աբովյան փ. 30, 32, 34, 34ա, 36 շենքերը, Մոսկովյան փ. 7, 9 շենքերը, Սայաթ-Նովա նրբ. 76-84 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարյան փ. 19, 21, 25 շենքերը, Արամի փ. 88, 90, 92 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեոյի փ. 11, 13, 33, 35, 37 շենքերը, Մաշտոցի պող. 3, 5/4 շենքերը, Պարոնյան փ. 2-10 շենքերը, Պարոնյան փակ. 7-20 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 3 շենքը, Վրացյան փ. 84/1, 86, 86/7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արմենակյան փ. 1-67 սեփական տները, Նորքի Այգիներ թաղ. 301-305 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 6-12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 6 շենքը, Զաքյան փ. 6 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ռոստովյան փ. 34, 36 շենքերը եւ 2-50 սեփական տները, Նոր Արեշ 12փ. 1-23 սեփական տները, Ավան՝ Դ․ Վարուժան փ. 9, 10 շենքերը, թիվ 12 պոլիկլինիկան եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան Առինջ՝ Բաբաջանյան նրբ․ 1 շենքը, «Առաքելություն Հայաստան» բարեգործական կազմակերպությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ համայնքի՝ «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոցը եւ հարակից սեփական տները, ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 11 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները,
11։00-17։00 Գոգոլի փ. 7/1-84 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զեյթուն 8-րդ փ. 1-4, 11ա, 11բ շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 2, 4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 68 շենքը, Գայդար փ. 1, 3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 1, 2 շենքերը, Սոսեի փ. 2/2 շենքը եւ 9-26 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կատովսկու, Մուսաելյան, Օդեսայի փողոցների սեփական տները, Մանթաշյան 28ա, Գ․Նժդեհի 9ա, 9 շենքերը, Վերին Շենգավիթ փողոցի սեփական տները, Ներքին Չարբախ 6, 7, 8, 9, 14, 15 փողոցները եւ 3 փողոցի 2 եւ 3 նրբանցքները; 12 փողոցի 3-րդ նրբանցքը; 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3, 4, 5 եւ 1-ին նրբանցքը; 10-րդ փողոցի սեփական տները, Պատկանյան, Մադոյան, Օդեսայի փողոցների սեփական տները, Նիզամի փ. 2, Մանանդյան փ. 1/3, 20 շենքերը, Մայիսի 9-ի 13 շենքը, Մանանդյան, Եղբայրության փ. 9 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աէրացիա թաղ. 2/3 շենքը, Արտաշիսյան փ. 50 շենք, Շեւչենկո փ. 1 շենքը,