Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. հոկտեմբերի 4-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Քանաքեռ 14փ. 38, 38/1, 40 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արղության փ. 8 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամ Խաչատրյան փ. 16, 18 շենքերը եւ 16/1-20/4 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 24, 24/1-24/3 շենքերը, Սասունցի Դավթի փ. 45-49 սեփական տները, Արեշ 4փ. 1-46 սեփական տները, Մուրացան փ. 130-138 (զույգ) սեփական տները, Աղյուսագործների փ. 100-106 սեփական տները, Ռոստոմի փ. 72-123 սեփական տները, Էրեբունի փ. 21/1 շենքը, Խաղաղ Դոնի փ.19 շենքի 9-13 մուտքերը, Երկաթգծի փ. 6 սեփական տները եւ 4 բարակը, Տիգրան Մեծի պող. 32/1 շենքը, Տիգրան Մեծի նրբ. 13, 15, 70, 72 շենքերը, Նար-Դոսի փ. 1 շենքը, Զավարյան փ. 2, 6 շենքերը, Արցախի 10, 10Ա, 14 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի 58 շենքի 14-34 բնակարանները, Աթոյան անց. 17, 19 շենքերերը, Ջիվանի փող. 1-ին նրբ., Դավթաշեն 1-ին թաղ. 24, 25, 26 ,27, 27/1, 28, 29 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Ամիրյան փ. 18, 18ա շենքերը, Մաշտոցի պող. 11, 15 շենքերը, Բյուզանդի փ. 83-97 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 27, 27ա, 29, 29ա շենքերը եւ հարակից ոչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 26 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 15 շենքը, Նալբանդյան փ. 17, 19, 21 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փարպեցի փ. 12, 14, 16, 20 շենքերը, Պուշկինի փ. 52, 54 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 26, 26ա, 26բ շենքերը, Նալբանդյան փ. 31, 33, 35 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 21, 21ա շենքերը եւ հարակից որ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Նորք-Մարաշ համայնքի Արմենակյան փ. 153, 202, 203 սեպական տները, Գ․Հովսեփյան փ. 2, 8/8, 8/10, 10 սեփական տները, «Առողջապահության գործակալության» շենքը, թիվ 5 պոլիկլինիկան եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Վնասվածքաբանության եւ Օրթոպեդիայի գիտական կենտրոնը, Նորքի 13 եւ 17 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի Այգիների հարակից տարածքների սեփական տները, Ազգային անվտանգության շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 8, 13 շենքերը, Խորենացի փ. 28, 29, 30 շենքերը, թիվ 21 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Գրիբոեդով փ. 2/1 շենքը, Զարյան փ. 19, 21 շենքերը եւ 44-72բ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 51 դպրոցը, «Պրոգրես-97» ՍՊ ընկերությունը, Լեփսիուսի 6փ. 1-6ա, 10ա շենքերը, Լեփսիուսի 1փ. 1-26 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆանարջյան փ. 76/2 սեփական տունը, «Լիաննա-91» ՍՊ ընկերությունը, Դրոյի փ. 14, 14ա, 14/1, 14/2, 16, 18 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 79 դպրոցը, թիվ 140 մանկապարտեզը, Հ․Հովհաննիսյան 4, Մակ-Վարդի 3, Պոպովի. 5 փողոցների սեփական տները, Շիրակի փ․4/7ա, 17, 19, 21, 21ա, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 շենքերը եւ օժանդակ տնտեսությունները, Աէրացիա փ. 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4, 5, 6 շենքերըը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղիշե Թադեւոսյան փ. 18 շենքը,
11։00-15։00 Աշտարակ քաղաքի Նարեկ թաղամասը, Վանի հերոսների եւ Լինչի փողոցները, Պռոշյան, Թամազյան եւ Նարեկացի փողոցները մասնակի,
11։00-16։00 «Շինֆորմ» ՍՊ ընկերությունը,
11:00-17։00 Նուռնուս գյուղը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նուռնուս այգեգործական ընկերությունը, «Առողջ սունկ», «Նոր շինանյութ», «Ֆրուտիմեքս-2» ՍՊ ընկերությունները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
14։00-14։00 Ծաղկաձոր քաղաքի Ծաղկաձոր թաղամասը, «Որդի Մեխակ» եւ «Վանատուր» թաղամասերը մասնակի, «Ֆլեշ-Տուր» հանգստյան տունը, Գ․ Հայրապետյան ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00- 16։30 Զառ, Սեւաբերդ գյուղերը, Բալահովիտ գյուղը մասնակի, Ջրվեժի՝ Բագրեվան թաղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-14։00 Նոր Պտղնի, Վերին Պտղնի գյուղերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Խաչաղբյուր, Լուսակունք, Տորֆավան, Վանեվան, Գեղաքար գյուղերը, «Գոգա-Սեդա» ՍՊ ընկերությունը, «Ագրո ԱՁ-ն, հակաօդային պաշտպանությունը, «Վիվասել-ՄՏՍ» «Վեոն Արմենիա» եւ «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, Ճամբարակ քաղաքը մասնակի, եւ զորամասը,