Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. հոկտեմբերի 18-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Քանաքեռ 12փ. 1-89 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անտառային փ. 127/1-128/15 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քոչարի փ. 16, 16/1, 16/6 շենքերը, Վաղարշյան փ. 13/5 շենքը, Սունդուկյան փ. 69 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էստոնական փ. 12/1 շենքը, Շինարարների փ. 28/2 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախ փ. 8 շենքը,
10։30-16։30 Նորագյուղ թաղ. 1-369, 51-354, 166-396, 148-396 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ 177 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսակովի պող. 1/3 շենքը, Թաիրովի փ. 40, 41/1, 46/81, 48, 50, 51, 51ա շենքերը եւ 1-20 սեփական տները, Էջմիածնի հին խճուղու 40-107 սեփական տները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 9, 11, 17 շենքերը, Քաջազնունի փ. 2, 4 շենքերը, Կորի փ. 12-60 սեփական տները, Արհեստավորների փ. 10-67 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացի փ. 2ա շենքի 2-րդ մուտքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ 16 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ավետիսյան փ. 8, 13 շենքերը, Խորենացի փ. 28, 29, 30 շենքերը, թիվ 21 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ համայնքի՝ Վնասվածքաբանության եւ օրթոպեդիայի գիտական կենտրոնը, Նորքի 13 եւ 17 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ 1-ին միկրոշրջան՝ 2/10 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Շարուրի փ․ 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22 շենքերը, Շիրակի փ․ 37, 66, 68, 70, 72 շենքերը, Արարատյան փ․ 62/1, 62/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ներքին Չարբախ 3, 7, 8, 9 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տների եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 1, 2, 2/1, 2/2, 3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 38 խանութը, Ղազարոս Սարյանի անվան արվեստի դպրոցը, «Խաչ–Լեւոն» «Հասկ», «Ուղեգիծ» ՍՊ ընկերությունները, թիվ 59 դպրոցը, Վրթանես Փափազյան փ. 46-73 սեփական տները, Վարշավյան փ. 1-43 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փ. 3, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,