Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 24-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-14։00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 21, 23 շենքերը, Թոթովենցի փ. 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ 24 շենքը, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,Ազատամարտիկների փ. 89 եւ Էրեբունի փ. 21 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ 2-րդ հատվածի «Վեոն» ՍՊ ընկերությունը, Շտապ բուժօգնության կայանը, ՊՆ Զորամասը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Նարեկացի թաղ. 30, 35, 38, 40, 41, 43, 54 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հալաբյան փ. 33, 35/2, 31/1, 37, 39, 35, 31, 27 շենքերը, Աբելյան փ. 5, 3, 7 շենքերը, Էստոնական փ. 6 շենքը, Օհանովի փ. 5, 7, 3, 1, 39 շենքերը, Շերամի փ. 41 44, 47, 49, 51 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Նորագյուղ թաղ. 51-354, 148-396, 166-396 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 64-350, 87-346 սեփական տները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղի 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20, 5-47, 10-46 սեփական տները, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամաս մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նուբարաշեն 11 փողոցի սեփական տները,
11։00-17։00 Մամիկոնյանց փ. 41, 41/1, 43, 45 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանոդրները, «Էլիտ Գրուպ» ՍՊ ընկերությունը, Վրացական փ. 21/1, 21/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրակի փ․ 7/1, 13, 15, 17, 31, 33, 35, 39, 39Ա շենքերը եւ 4-րդ նրբ․1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արտաշիսյան փ․ 54, 56, 58, 62 շենքերը, Շարուրի փ․ 8, 10 12, 14, 16, 18, 20, 22 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 6 հիվանդանոցը, Բագրատունյաց փ․ 2-րդ նրբանցքի սեփական տները,