Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Զավարյան փ. 1ա շենքը, Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տները, Լիսինյան փ. 1-20 սեփական տները, Գլինկայի փ. 6 շենքը, Տիգրան Մեծի պող. 33, 45 շենքերը, Արցախի փ. 20/2 շենքը, Աբելյան փ. 5 շենքը, Հալաբյան փ. 27 շենքը, Շինարարների փ. 12, 18 շենքերը, Գ-3 թաղ. 43, 44 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Նորագյուղ թաղ. 51-354, 148-396 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղի 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Բարյաբերդի փ. 1-79 սեփական տները, Բուդապեշտի փ. 7-27 սեփական տները, Իսակովի պող. 4,4/1,4/2 շենքերը, Վերֆելի փ. 3-6 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։30-13։30 Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 105, 107, 109, 111, 113, 115 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող. 1 շենքի 1-2 մուտքերը, Շարուրի փ․ 4, 28, 28/1 շենքերը, Շիրակի փ․ 12, 14 շենքերը եւ 2-րդ նրբ․ 2 շենքը, Եղբայրության փ. 22 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Արարատյան փ․ 64, 66 շենքերը,