«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 20-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Տիգրան Մեծի պող. 28 շենքը, Միչուրինի փ. 5 շենքը եւ 1-15 սեփական տները, Սուվորովի փ. 5 շենքը եւ 1/14 սեփական տունը, Բուռնազյան փ. 22-59 սեփական տները, Ավան՝ Բրյուսովի թաղ. 62, 68, 69, 70, 71 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան փ. 43 շենքի 5-րդ մուտքը, Անդրանիկի փ. 71 շենքը, Լենինգրադյան փ. 31/6, 31/8 շենքերը, Միքայելյան փ. 70 շենքը, Րաֆֆու փ. 17, 19, 21, 23, 25, 27 շենքերը,
10։30-16։30 Մյասնիկյան պողոտան եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 23 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 29 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մյասնիկյան պող. 1-20, 12-35, 16-55 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք թաղամասի 1-16 սեփական տները, Նորքի այգիներ փ. 1, 19 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 9փ. 67-105 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 11փ. 7-227 սեփական տները մասնակի,
11։00-15։00 Ավանեսովի 1-ին փողոցը եւ 2փ. 8/3 շենքը, Նոր Արեշ 35փ. 127/1, 127/2, 127/3 շենքերը,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող. 1 շենքի 6, 10 մուտքերը, Բագրատունյաց փ․ 4, 6, 22/2, 22/3 շենքերը եւ 1-ին նրբ․3,7, 9 շենքեը, Արտաշիսյան փ. 40/8, 46, 48, 50, 50/1 շենքերը, Արտաշիսյան փ․ 42/6, 42/7, , 44/4, 44/5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Հ․Հովսեփյան փ. 11 շենքը, Մանանդյան փ. 19 շենքը, Եղբայրության փ. 32 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,